SELFY SPOT RESERVE BATTERY 3,6V-1800MAH
Levertijd
+- 18 werkdagen
1
in winkelmandje
Omschrijving:
GTIN: 8720629591889
Solar Light Reserve batterij Selfy, 3,6V 1800mA Ni-Cd tbv de Selfy Spot
Merk:
SOLAR
Serie:
Selfy
Misschien ook iets voor u:
STEI NOODMODULE R-SERIE
Steinel accessoire voor RS PRO-serie, noodverlichtingsmodule…
Prijs
ex. BTW
OPPL LEDDOWNLIGHTRC-P EM-KIT 3H
Opple LED Downlight noodunit voor verlichtingsarmatuur 23W,…
Prijs
ex. BTW
OPPL LEDPANELRC-SL U19 EM-KIT 1H
Opple LED Panel Recessed noodunit voor verlichtingsarmatuur,…
Solar Light Reserve batterij Selfy, 3,6V 1800mA Ni-Cd tbv de…