SELFY SIGN RESERVE BATTERY 3,6V-1500MAH
Levertijd
+- 18 werkdagen
1
in winkelmandje
Omschrijving:
GTIN: 8720629591872
Solar Light Reserve batterij Selfy, 3,4V 1500mA Ni-Mh tbv de Selfy Sign
Merk:
SOLAR
Serie:
Selfy
Misschien ook iets voor u:
OPPL LEDPANELRC-SL U19 EM-KIT 1H
Opple LED Panel Recessed noodunit voor verlichtingsarmatuur,…
Prijs
ex. BTW
OPPL LEDDOWNLIGHTRC-P EM-KIT 3H
Opple LED Downlight noodunit voor verlichtingsarmatuur 23W,…
Prijs
ex. BTW
SELFY SPOT RESERVE BATTERY 3,6V-1800MAH
Solar Light Reserve batterij Selfy, 3,6V 1800mA Ni-Cd tbv de…