EATON INV-44-RDAM.INVOERSTUK 44MM
Levertijd
+- 38 werkdagen
1
in winkelmandje
Omschrijving:
GTIN: 8711426849792
Eaton invoerstuk poortopening 44mm max 16mm2
Voor buisdiameter:
Overig
Geschikt voor kabeldiameter:
0 - 0
Merk:
EATON
Serie:
Systeem 55
Misschien ook iets voor u:
ATT ZIJ-UITVOER WARTL M20
Attema Click-mate NXT Zij-uitvoer wartel M20
Prijs
ex. BTW
EATON HJ5944 BUISINV.ST. A.POORT 154
Eaton invoerstuk poortopening 154mm met uitstootbare…
Prijs
ex. BTW
MT/16-19INZ.ST.MD-DS16/19MM
1SPA007128F0110Geschikt…
EATON HJ5939 INV.STUK POORT99/2XPG29
Eaton invoerstuk poortopening 99mm voor 2x inklikbare…