EATON INV-154-RDAM INVOERSTUK 154MM
Levertijd
+- 38 werkdagen
1
in winkelmandje
Omschrijving:
GTIN: 8711426850903
Eaton invoerstuk poortopening 154mm max 16mm2
Voor buisdiameter:
Overig
Geschikt voor kabeldiameter:
0 - 0
Merk:
EATON
Serie:
Systeem 55
Misschien ook iets voor u:
ABB BLIND INZETSTUK ZWART KABELD 3640
Blind inzetstuk zwart v. kabeld 3640 gerecycled…
Prijs
ex. BTW
3561 BUISINVOER
7128.170Geschikt voor…
Prijs
ex. BTW
KBI19 KAB/BUISINVOER 2299
KBI Kabel-/buisinvoer Ø 19 mm