EATON IN-NEN160-21-3 INV.ST.160/3X21
Minimale afname is 5
Levertijd
+- 31 werkdagen
5
in winkelmandje
Omschrijving:
GTIN: 8711426316911
Eaton invoerstuk systeem 55 3xPG21 poortopening 160mm
Voor buisdiameter:
16/19 mm
Geschikt voor kabeldiameter:
Aantal buisinvoeren:
1
Merk:
EATON
Serie:
Systeem 55
Misschien ook iets voor u:
EATON HJ5931 INV.STUK POORT44/1XPG29
Eaton invoerstuk poortopening 44mm voor 1x inklikbare…
Prijs
ex. BTW
1060 BUISINVOER 16MM
Buisinvoer voor HWD40 Ø 16 mm