EATON HJ5940 INV.STUK PRT 154/3XPG21
Levertijd
+- 1 werkdag
1
in winkelmandje
Omschrijving:
GTIN: 8711426530799
Eaton invoerstuk poortopening 154mm voor 3x inklikbare pakkingbus Pg21
Voor buisdiameter:
Overig
Geschikt voor kabeldiameter:
Aantal buisinvoeren:
3
Merk:
EATON
Serie:
Systeem 55
Misschien ook iets voor u:
EATON HJ5934 INV. STK. POORT 44 1965638
Eaton invoerstuk poortopening 44mm met uitstootbare plaats…
Prijs
ex. BTW
ATTE AT2520 REDUCTIERING M25-M20
Attema, reductiering M25-M20, voor verwerking van M20…
Prijs
ex. BTW
MT/16-19INZ.ST.MD-DS16/19MM
1SPA007128F0110Geschikt…
4068 BUIKTUIT2X19MM U40/50
Buiktuit tweevoudig U40/U50 Ø 19 mm