MW WDR-240-48 VOEDING 5A
MW WDR-240-48 VOEDING 5A
Levertijd
+- 8 werkdagen
1
in winkelmandje
Omschrijving:
GTIN: 8720207803984
AC-DC Industrial DIN rail power supply; Output 48Vdc at 5A; metal case; Ultra wide input 180-550Vac for single and two phase mains network
Merk:
MEAN WELL
Serie:
WDR
Misschien ook iets voor u:
PHOE 1088491 STEP3-PS DC VOEDINGSEENHEID
Primair geschakelde voeding, STEP POWER,…
Prijs
ex. BTW
CARL SCHAK.VOED. GESL CHASSIS 12VDC 50W
Carlo Gavazzi SPPC voeding, 50W, 12V, 4.2A, 90-264VAC,…