MW TDR-480-48 VOEDING 48VDC 10A
Levertijd
+- 1 werkdag
1
in winkelmandje
Omschrijving:
GTIN: 8720207817998
Mean Well, TDR-480-48, geschakelde DIN rail voeding, 3 fase, met PFC en continue stroom
Merk:
MEAN WELL
Misschien ook iets voor u:
WEID PRO TOP1 120W 12V 10A EX
Weidmuller PROtop voeding, 120W, 12V, 85-277VAC, IP20, hxbxd…
Prijs
ex. BTW
LEGR GELIJKGER.GEFILT.VOED24VDC 15A 360W
Legrand voeding, 360W, 24V, 15A, 230-400VAC, schroef, 360VA,…
Prijs
ex. BTW
MURR 85062 1F GESCH. VOEDING 10ADC