SCHM SE-AL10-2500 ALU PROF SCHAKELSTRIP
Levertijd
+- 11 werkdagen
1
in winkelmandje
Omschrijving:
GTIN: 4030661300320
Schmersal aluminium profiel voor EPDM veiligheidsschakelstrip 40mm 2500mm
Uitvoering:
Profiel
Kleur:
Aluminium
Merk:
SCHMERSAL
Serie:
SE
Misschien ook iets voor u:
RITT 8612140 CHASSIS 17X73 VE=4
Dit artikel wordt vervangen door Solar artikel: 4757852.…
Prijs
ex. BTW
RITT 7480300 DK ENERGIEBOX UITTREKBAAR
Rittal DK Energiebox uittrekbaar B520xH165xL270mm
Prijs
ex. BTW
HOFF CBPS0640 BODEMPLAAT, 600X400
Deelbare bodemplaat, 600x400
EATON AANSL.RAILS, 63A, 2X25/43X16 MM2
Eaton aansluitrails PE of N, 63A, 2x25 / 43x16 mm2